Тъжна вест!
С дълбока тъга ви съобщаваме, че почина г-жа Людмила Шаркова - първия преподавател по немски език в Гимназията.
Тя положи основите на обучението по немски език заедно с г-жа Мила Ценева през учебната 1985-1986 година.
Ще я запомним, като изключително светла и позитивна личност, коректен човек и колега от когото имаше какво да се научи.
Нека почива в мир!
Поклон пред паметта и!
Нашите най-искрени съболезнования за семейството и!
